בניית אתרים | המכללה הטכנולוגית תל-חי

בניית אתרים | המכללה הטכנולוגית תל-חי תנומה ראשית של פרויקט

בניית אתר תדמית למחלקה לקולנוע ואנימציה במכללה הטכנולוגית תל-חי. תהליך בניית האתר החל באפיון של קהלי היעד וקביעת מטרות לאתר, אפיון השירותים של המכללה ועיצוב ייחודי לעמוד הבית. כחלק מהפרוייקט להקמת האתר, עלה הצורך ביום צילומים למחלקה על מנת להדגיש את האופי הסטודנטיאלי המיוחד. עיצוב האתר הותאם בצבעים למיתוג של המחלקה והמכללה אך עם זאת קיבל חדשנות ואופי השייך רק למחלקה לקולנוע ואנימציה. עוצב תרשים המציג את תהליך הלימודים בצורת אייקונים מיוחדים ומראה את הייחודיות של המחלקה הזו על פני מחלקות אחרות בארץ. ניתן לראות באתר גלריית סרטים חכמה המחולקת לקטגוריות לכל בוגרי המחלקה בתחומים השונים, עמוד המלצות ופירוט של נושאי הלימוד בשתי המגמות של המחלקה- קולנוע ואנימציה.

המחלקה לקולנוע וטלוויזיה בתל-חי הפכה עם שנות עשייתה הרבות לאחת המחלקות המובילות בארץ, הודות לתוצרי בוגריה וערכי המצוינות והמקצועיות בהם היא ידועה.
מסלול הלימודים הינו מסלול מעשי במהותו המתמקד בהכשרת אנשי מקצוע בעלי רקע תיאורטי, תרבותי ואמנותי עשיר לצד כלים ומיומנויות טכניות גבוהות. היצירה האישית לצד עבודת הצוות וכן התהליך המתמשך לצד עוצמת הרגע בו מוקרן הסרט על המסך מעניקים לסטודנט חוויה אמנותית ומקצועית שאין דומה לה.
מחלקת הקולנוע מעמידה לרשות הסטודנטים את הציוד החדיש ביותר לצילום ועריכה לאורך כל ימות השנה ובזמינות גבוהה. במחלקה שלוש תת דיסציפלינות עיקריות: תחום הטלוויזיה, תחום עלילתי ותחום דוקומנטרי. בשנים האחרונות חלה, התפתחות עצומה בתחומי ההדמיה (אפקטים ויז’ואליים) בפרסומות ובקולנוע. האינטרנט הפך לפלטפורמה בה ניתן להציג ולקבל עבודות שמופקות בצורה שיתופית בכל העולם. האנימציה הישראלית זוכה להצלחה חסרת תקדים ברחבי העולם. כל אלו הביאו לפריחה הגדולה בתחום בכלל, ובישראל בפרט. לפני עשור הוקמה בתל חי המחלקה להדמיה ואנימציה.

Web3D ממייסדי תחום בניית אתרים בארץ מבצעת אינטגרציה מלאה לכל אתר לתועלת הלקוח ולצורכי קהל הגולשים שלו במקצועיות ובאחריות מלאה. בהתאם לצורכי הלקוח המאופיינים בתחילת התהליך, מתאימה החברה את האתר בתכנון מחושב מראש למנועי החיפוש למטרת קידום יעיל ואפקטיבי. התוצאה: נוכחות האתר ברשת גדלה.

tel-hai-project-righttel-hai-project-left
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
שתף
Whatsapp share link Email share link Facebook share link LinkedIn share link
mail
איקון טלפון