עמוד בית » פיתוח תוכנה » תיק עבודות של מערכות מורכבות » עיצוב אפליקציה | GUI – קונטק

עיצוב אפליקציה | GUI – קונטק

עיצוב אפליקציה | GUI – קונטק תנומה ראשית של פרויקט

עיצוב אפליקציה לחברת 'קונטק', ה-GUI הינו אחד ממגוון פרויקטים שנעשו על ידי חברת Web3D מתוך תפיסת שירות ומתן מעטפת שיווקית וכוללת ללקוח.

האתר הראשון נבנה בשנת 2008, בסמוך לבניית האתר פותח סרטון הדמיית תלת מימד, מצגת עסקית, והדמיות לבית.

לאחר מספר שנים, לאחר אפיון, Web3D בחרה לעצב לוגו חדש תוך הבלטת יתרונות וייחודיות החברה אל מול מתחריה, הפרויקט כלל מיתוג גרפי ושיווקי כולל: פיתוח אתר אינטרנט, עיצוב קטלוג בן 16 עמודים, עיצוב פלייר וכן, עיצוב GUI למערכת.

האתגר באפיון ממשק המערכת היה בהבלטת כלל יתרונותיה:

מודולריות וגמישות – מערכת הבית החכם מתחברת לרכיבים סטנדרטיים- מתגים, תריסים, וילונות, אמצעי חימום, מיזוג ועוד. ניתן לבחור פריטים אלו באופן חופשי ולקבל עליהם שליטה ובקרה חכמה. המערכת מאפשרת החלפות או שינויים של כל הרכיבים באופן עצמאי, ללא תלות בחברה! לגרסה הבסיסית ולגרסה המורחבת של מערכת הבית החכם יש אותו ‘לב’. ניתן להתקין בהתחלה מערכת בית חכם בסיסית, ולהוסיף בהמשך אלמנטים של שליטה ומרכיבים יוקרתיים כמו מפסקי מגע, מסכי מגע ועוד, ללא שינוי תשתיתי. הטכנולוגיה החדישה, הרכיבים הסטנדרטיים והפתרונות המודולריים הופכים את I-CON למערכת בית חכם אמינה ויעילה במחירים אטרקטיביים לכל סוגי הבניה.

ארכיטקטורת הפרדה גבוהה – מערכת I-CON היא היחידה שבה מופרדות יחידות ההספק (ממסרים 220V) מכרטיסי הבקרה האלקטרוניים אשר עובדים במתח נמוך, וכך ישנה הפרדה מוחלטת בין הבקר החכם לבין יחידות המיתוג, דבר המאפשר תחזוקה ללא תלות בחברה באופן עצמאי או על ידי כל חשמלאי מורשה.טכנולוגיה זו של חיבור נקודות הקצה כגון תאורות, תריסים, דוד וכו’ ע”י ממסרים חיצוניים ולא ישירות למערכת, מעניקה רובד הגנתי נוסף, כך שבמקרים של קצר, עומס, תקלה או נחשולים ברשת החשמל, המערכת לא תפגע. למרות ההפרדה, מערכת I-CON הינה קטנה ביותר ומתאימה גם לבתים בהם לא הוכן מקום גדול עבור החשמל החכם.

טכנולוגית IP קבועה – מערכת I-CON  של קונטק עובדת בטכנולוגיית IP מובנית, שמהווה היום את טכנולוגיית הליבה לכל המוצרים הביתיים החדישים כגון: בית חכם, טלוויזיות, מערכות קולנוע, מזגנים, מקררים, מכונות כביסה, טלפוניה, מחשבים ועוד. מוצרים אלו כבר היום תומכים בתקשורת IP, שהינה התקשורת היחידה שאומצה ע”י כל היצרנים הגדולים כגון: SONY, PANNASONIC , LG, PIONEER, SAMSUNG ועוד.

מעקפים וגיבוי – למערכת I-CON מעקף ייחודי המאפשר גם במקרים נדירים של תקלה, להמשיך ולהפעיל את התאורות, התריסים ושאר הצרכנים דרך המתגים הרגילים בקירות (ללא צורך לגשת ולתפעל בארון החשמל)! כמו כן המערכת הינה מבוזרת ומורכבת ממספר בקרים (בקרים מבוזרים) ותפעול הבקרים אינו תלוי במחשב מרכזי.

Web3D הוקמה על ידי מומחית GUI, עם ניסיון של למעלה מ-20 שנה, בעיצוב אפליקציות, אפיון מערכות, שפה עיצובית, שפת ממשק משתמש ועוד. בנוסף בעשור האחרון Web3D החלה לעסוק בפיתוח תוכנהמערכות לבתי אב, בתי עסק קטנים ובינוניים הכוללים מערכות ניהול מידע, ניהול מסדי נתונים, ניהול תחבורה, דלק, מלאי, ספקים ועוד. לחברה מלאי מוצרי מדף המותאמים לבתי העסק השונים

אייקונים | עיצוב אפליקציה | אפיון | קונטקעיצוב אפליקציה | פיתוח תוכנה | אייקונים | אפיון | GUI | contec

עבודות נוספות עבור לקוח הזה

אודות Web3D

WEB3D הינה החברה הוותיקה והמובילה בתחום האינטרנט, המיתוג והשיווק הדיגיטלי.
למעלה משני עשורים של עליונות טכנולוגית, חשיבה אסטרטגית וחתירה למצוינות בכל אחת ממחלקות החברה.

בית של חדשנות וטכנולוגיה בית של
חדשנות וטכנולוגיה
בניית אבטיפוס למערכות מורכבות בניית אבטיפוס
למערכות מורכבות
מעל 600 API ואינטגרציות מעל 600
API ואינטגרציות
קורת גג אחת לכל פתרונות התוכנה קורת גג אחת
לכל פתרונות התוכנה
השאירו הודעה
שיחת ווצאפ שיחת טלפון