עמוד בית » סקטור » תיירות | VIP – בניית אתרים

תיירות | VIP – בניית אתרים

ניהול ושיווק מוצרים דיגיטאלים מתקדמים

למעלה מ-25 שנה אנחנו מלווים ועוזרים לחברות קונסיארג' ותיירות VIP, חברות תיירות בארץ ובעולם, להקים ולנהל מערך טכנולוגי, דיגיטלי, יעיל ואפקטיבי.

Web3D מספקת את כל פתרונות האינטרנט, השיווק, המיתוג והמולטימדיה במקום אחד. בין אם מדובר בהקמת מיניסייט או אתר אינטרנט שיציג את פעילות החברה, או הקמת מערכת הזמנות רכב, עם בחירת רכב, מועד, ויעד לנסיעה תוך סליקה ובניית נתיב נסיעה אידאלי.

אנחנו מהווים שותף פעיל במגוון מיזמים ופרויקטים מובילים בארץ ובחו"ל, תוך ליווי שוטף הן ברמת תשתית הארגון והן ברמת המעטפת הדיגיטלית המקיפה – עד להגעה לטרנספורמציה דיגיטלית מלאה.

תיירות | VIP – בניית אתרים

Partners along the way

אנחנו מתמחים בטרנספורמציה דיגיטלית בארגונים וחברות. אנחנו נלווה אתכם בבטחה ונעזור לכם לממש את הפוטנציאל הדיגיטלי שלכם עד להקמת מוצר עובד על לקוחות והכנסות

הקמת אתרים ומערכות מורכבות

הקמת אתרים
ומערכות מורכבות

ייעוץ וליווי שיווקי

ייעוץ וליווי
שיווקי

מיתוג ושירותיגרפיקה

מיתוג ושירותי
גרפיקה

הפקת מצגות עסקיות

הפקת מצגות
עסקיות

הפקת סרטוני תדמית ואנימציה

הפקת סרטוני
תדמית ואנימציה

הפקת הדמיות תלת מימד

הפקת הדמיות
תלת מימד

s

Execution team
צוות מומחים מנצח

ב-Web3D יש צוות in-house של מעל ל-25 איש המובילים בתחומיהם – מפתחים, מאפייני מערכות מידע, וובמאסטרים, מומחי SEO , ארט דיירקטורים וגרפיקאים, אנימטורים, תלתיסטים, מומחי דיגיטל, אסטרטגיה ופיתוח עסקי. לכל פרוייקט מוצמד מנהל פרוייקט וביצועיסט עתיר ניסיון, שיעדכנו אתכם באופן סדיר.
לאחר יותר מ-20 שנה בליווי חברות VIP ותיירות, פיתחנו מטודולוגיית עבודה וניהול המאפשרים לנו לשווק את החברה ברמה האפקטיבית ביותר, תוך אפיון מדויק של קהלי היעד שנכנסים לאתר התדמית, או טרגוט מדויק בשיווק יעיל ואפקטיבי, לפי מיקום גיל, מצב סוציואקונומי וסיגמנטים יעילים אחרים.

25

עובדים בצוות

מעל

200

פרוייקטים בענף התיירות וה-VIP

מעל

20

שנות הצלחה

מעל

15,000

לקוחות גויסו בקמפיינים
בתחום ה-VIP

השאירו הודעה
שיחת ווצאפ שיחת טלפון