אנחנו מאמינים במתן מענה לכל חלום! יש לך רעיון – אנחנו נמצא את הדרך להגשים אותו
Please leave this field empty.
Please leave this field empty.

אייקון של שירות

אנימציות

אנימציה אינטראקטיב – אטרקטיביות ויזואלית

אחד מכרטיסי הביקור המשמעותיים של חברה ובית עסק, אם לא המשמעותי ביותר, הוא האופן בו מוצג יעדו של העסק וחזונו. שימוש באנימציית פלאש מספקת לגולש חוויה חיה ודינמית של אותו חזון ובכך מסקרנת אותו, משאירה אותו באתר ומניעה אותו לפעולה. היכנסו לדוגמאות בתיק העבודות.

אנימציה – הנעה דינמית לפעולה

מצגות עסקיות, סרטי תדמית, מודל אב טיפוס, סכמות, עיצוב אתרים בפלאש, סרטי מוצר, סרטי הדרכה, תכניות, תרשימים, המחשות תלת מימד של תהליכים מורכבים, מפות אינטראקטיביות, אתרי גלריות לתמונות, סיורים וירטואליים ועוד.
Web3D מספקת מקצועיות וניסיון עשיר בייצוגיות הלקוח בהתאם לאפיון המבוסס מחקר ראשוני מעמיק. התוצר מושך, מעניין, אטרקטיבי, ייחודי ומגיש עולם תוכן משמעותי עבור הגולשים.

אנימציות פלאש | סרטי אנימציה

יצירתן של אנימציות פלאש ועיצובן בצורה מיטבית מתאפשרים תודות למומחיות צוות החברה בתחום. חברת Web3D מייצרת כיום אנימציה עיצובית המגישה וויזואליות אטרקטיבית בהתאם לצורכי הלקוח.בין לקוחות החברה נמנים ארגונים מבוססים ומפעלים המייעלים את עבודתם על ידי שירותי Web3D (יצירת סכמות חשמל, תרשימים מורכבים ותכניות המתקבלות כאנימציות אינטראקטיביות ועוד), וכן חברות כגון חברת יס פלאנט ורב חן שהעשירו את עולם התוכן של קהל הלקוחות על ידי עשרות מיני אתרים (מיניסייטים) המבוססים על אנימציות פלאש תוצרי החברה ומציגים סרטים ברשת.

יתרונות המיניסייט פלאש

הערך העיצובי והאסתטי של אתר מיניסייט פלאש גבוה יותר מאתר רגיל משום שהוא דינמי, עשיר בתוכן ויזואלי, משדר חדשנות וצבעוניות. האינטראקטיביות המאפיינת אתרים בעלי אנימציות פלאש מושכת את קהל היעד ומעניקה חוויה שונה, ייחודית ונוחה לשימוש ולניווט.

אנימציות – אטרקטיביות ויזואלית בתלת מימד

מיניסייט המבוסס על פלאש משלב באופן מתוחכם ומושך קטעי תוכן, קטעי וידאו, אלמנטים מעולם המוסיקה ואנימציות תלת מימד היוצרים חוויה עשירה ללקוחות. היתרונות הוויזואליים של טכנולוגיית הפלאש משמרים הצלחה ברשת ומעודדים כניסה לאתר באופן חד משמעי.המוצר, השירות, הייחודיות המבודלת של החברה/בית העסק מובלטים ומועצמים על ידי ויזואליות נוכחת ברשת. לאתר מיניסייט אין הגבלת עיצוב, והמעבר בין אזורי הגלישה באתר מבוצע באופן דינמי ואטרקטיבי המשולב בתלת מימד, באנימציה, במוזיקה ובקטעי וידאו על פי אפיון מדויק של צורכי הלקוח המבוצע על ידי מיטב המומחים של Web3D.
 

למה אנחנו?

ב-Web3D, אנחנו לא רק מפיקים סרטי תדמית יצירתיים ואפקטיביים – אנחנו גם מומחים בהתאמתם למגוון הפלטפורמות השיווקיות במדיה הדיגיטלית. סרטי התדמית שלנו נשענים על תשתית טכנולוגית מתקדמת, על כלים חזותיים מדויקים ועל מיטב המוחות הקריאטיביים בתחום. בין אם מדובר בסרטי אנימציה, סרטי תלת מימד, או כל סרט אחר – אנחנו מתעלים את הניסיון והמשאבים שלנו ליצירת פלטפורמה שיווקית מעולם אחר.
איקון בית אחד

בית אחד

הפקת סרטי תדמית תוך שימוש בכלים אינטראקטיביים מקוריים וייחודיים, תוך מתן פתרונות מעולם האנימציה והתלת מימד
איקון ניסיון

ניסיון

יותר מ-100 פרויקטים בתחום הסרטונים, לכלל מגזרי המשק, הפרטיים והמוסדיים בארץ ובעולם
איקון מקצועיות

מקצועיות

מומחי אפיון, איור, עיצוב, שיווק ואסטרטגיה מהשורה הראשונה, מביאים אליך שנים של ידע וניסיון
גלילה לראש העמוד
דלג לתוכן //----------------------------------------- // תבנית תוכן: Template for Services Animations - סיום //-----------------------------------------