אנחנו מאמינים במתן מענה לכל חלום! יש לך רעיון – אנחנו נמצא את הדרך להגשים אותו
Please leave this field empty.
Please leave this field empty.

אייקון של שירות

פורטלים ארגוניים

פורטל ארגוני – התייעלות יישומית

מעל תריסר שנים של ניסיון ומקצועיות מוכחת מהווים עבורנו מקור כוח להצלחה חוזרת ונשנית בבניית פורטלים ארגוניים. מומחי Web3D לפיתוח אתרים מתמקצעים בפיתוח בסביבתSP המיועד בין היתר לאתרי לקוחות בעלי בסיס נתונים גדול ורחב. למבנה כגון זה הכרחיים השמירה, הניהול וכמובן אחזור המידע מתוך מאגרי הנתונים הקיימים בחברה.

התמקצעות בנושא מאפשרת שירות מלא ומקצועי המבוסס על אפיון ייעודי ומדויק של העסק. פיתוח פורטל של מערכת ארגונית מאפשר הגשת מידע בצורה יעילה למערך לכל מדרג העובדים בהתאם לצורך, בשליטה מלאה ובנוחות שימוש גבוהה במיוחד.

פורטלים ארגוניים

אצירת מידע – טכנולוגיה מתקדמת המייצרת שליטה והתקדמות

פורטל ארגוני הוא כלי טכנולוגי המיועד לניהול המידע במערכי החברה, הארגון ובית העסק. התמחות Web3D באה לידי ביטוי ביכולת לקשר בין המידע לבין החזון של העסק. החברה מספקת מענה לסוגי פורטלים שונים: ריכוז כל היישומים במרכז פעילות אחד, יכולת שיתוף מידע ברמה ארגונית, הצגתו מתוך מאגרי הספרייה הקיימים של החברה ועוד.

אפיון פורטל פנים ארגוני

הצלחת הבנייה של פורטל פנים ארגוני מבוססת על ניתוח צרכים נכון, הגדרת דרישות ברורה, התמקצעות בתהליכי העבודה, הנגשת החומר ללקוחות בהתאם לצורך, שימוש במילון המושגים של הלקוח, החברה ועובדיה, התייחסות ערה לתהליכים המתרחשים בחברה תוך שימור הנכונים לפעולה ויצירת אחרים כאשר קיימת פניות של החברה עבור כך, כל זאת על מנת לאפשר גידול נוח בהיקף המידע, שימור מידע עסקי מתועד שלרוב נמצא במוחות הפועלים ולא בצורה מסודרת, הפצת מידע מהיר בשליטה מלאה להיקף העובדים הנדרש בלבד.

המעטפת הוויזואלית של הפורטל אטרקטיבית, מרשימה, מזמינה ומייצרת חווית פעילות חיובית. כל פורטל נבנה בסביבה טכנולוגית המאפשרת מיצוי יכולות גבוהות ומייצרת פורטל ארגוני מדויק ומיטבי ללקוח. הפורטל נכנס לשימוש כפיילוט, נבדק, לקחים נרשמים והתוצר הסופי מוגש לכל עובדי הארגון לפעילות רציפה.

Web3D בונה פורטלים ארגוניים על ידי ראייה מרחבית לכל צורכי הלקוח כדי לאפשר שימוש נוח, מהיר ויעיל בנתונים קיימים, הכנסת מידע חדש, שימוש בידע עסקי רלוונטי על מנת לאפשר סביבת התנהלות עדכנית ושיתופית אופטימלית להצלחת העסק והחברה.

פורטלים ארגוניים פורטלים ארגוניים פורטלים ארגוניים
לוגו של בינג
לוגו של פייסבוק
לוגו של google analitics
לוגו של google adwords
לוגו של לינקדאין
לוגו של outbrain
לוגו של Taboola
לוגו של ואזה

שיווק דיגיטאלי

אתרי האינטרנט שלנו הם כמו מגנט ללקוחות חדשים, ויש לכך סיבה טובה: אנחנו מומחים לשיווק דיגיטלי – אנחנו יודעים לעשות את כל הפעולות הגדולות והקטנות שיוצרות באז סביב האתר שלכם – קידום אתרים (SEO), קידום ברשתות החברתיות (פייסבוק, לינקדאין, גוגל פלוס, יוטיוב), ועוד. בנוסף, האתרים שלנו מבוססים על טכנולוגיה שמותאמת באופן אופטימלי למנועי החיפוש, ועוברים קסטומיזציה שהופכת אותם למטוסי סילון שיווקיים בשמיים הדיגיטליים.

כל הפלטפורמות הדיגיטליות תחת גג מקצועי אחד

שותפות מבוססת הצלחה – ללא התחייבות ארוכת טווח

20 שנות ניסיון, עם התמקדות בהמרת קהלי יעד

מדידת נתונים מדויקת, תוך שימוש בכלים מתקדמים

ממשקים ידידותיים

מומחיות בבניית אתרים דינמיים

קצב ההתפתחות של רשת האינטרנט והדינאמיות המאפיינת את השוק כיום דורשת ממשקים מורכבים הרבה יותר מאשר פעם לכל אתר: אתר תדמיתי, חנות ווירטואלית, אתר תוכן, אתר קטלוג, פורטל מורכב, רשת חברתית וכולי.
בית אחד של Web3d

בית אחד

בניית קונספט שיווקי, אסטרטגיה, ניהול קמפיינים, עיצוב ותוכן. כל מה שאתר מושלם צריך.
מקצועיות וניסיון

מקצועיות

מומחי אפיון, עיצוב, שיווק ואסטרטגיה מהשורה הראשונה, מביאים אליך שנים של ידע וניסיון.
ניסיון משנת 1997

ניסיון

יותר מ-1,000 פרויקטים בתחום האינטרנט מאז שנת 1997: אפיון, עיצוב ובניית אתרים.
גלילה לראש העמוד
דלג לתוכן //----------------------------------------- // תבנית תוכן: Template for Services - סיום //-----------------------------------------