עמוד בית » פיתוח תוכנה » בניית פורטל ארגוני

בניית פורטל ארגוני

פורטל פנים ארגוני - התייעלות יישומית

מעל 20 שנה של ניסיון ומקצועיות מוכחת מהווים עבורנו מקור כוח להצלחה חוזרת ונשנית בבניית פורטלים ארגוניים. מומחי Web3D לפיתוח אתרים מתמקצעים בפיתוח בסביבות פיתוח היברידיות, מבוססות קוד סגור או פתוח, המיועד בין היתר לאתרי לקוחות בעלי בסיס נתונים גדול ורחב. למבנה כגון זה הכרחיים השמירה, הניהול וכמובן אחזור המידע מתוך מאגרי הנתונים הקיימים בחברה.

התמקצעות בנושא מאפשרת שירות מלא ומקצועי המבוסס על אפיון ייעודי ומדויק של העסק. בניית פורטל של מערכת ארגונית מאפשר הגשת מידע בצורה יעילה למערך לכל מדרג העובדים בהתאם לצורך, בשליטה מלאה ובנוחות שימוש גבוהה במיוחד.

בית של חדשנות וטכנולוגיה, פיתוח תוכנהבית של
חדשנות וטכנולוגיה
בניית אבטיפוס למערכות מורכבותבניית אבטיפוס
למערכות מורכבות
מעל 600 API ואינטגרציותמעל 600
API ואינטגרציות
קורת גג אחת לכל פתרונות התוכנהקורת גג אחת
לכל פתרונות התוכנה

אפיון

הקמת פורטל פנים ארגוני

עיצוב

פיתוח

ניהול

עיצוב והקמה של פורטל פנים ארגוני

בדיקות + QA

שלבי הקמה של פורטל פנים ארגוני

SEO

עיצוב ופיתוח פורטלי web

בנייה אסטרטגית
ועלייה לאוויר

בניית פורטל פנים ארגוני

אצירת מידע – טכנולוגיה מתקדמת המייצרת שליטה והתקדמות

פורטל ארגוני הוא כלי טכנולוגי המיועד לניהול המידע במערכי החברה, הארגון ובית העסק. התמחות Web3D באה לידי ביטוי ביכולת לקשר בין המידע לבין החזון של העסק. החברה מספקת מענה לסוגי פורטלים שונים: ריכוז כל היישומים במרכז פעילות אחד, יכולת שיתוף מידע ברמה ארגונית, הצגתו מתוך מאגרי הספרייה הקיימים של החברה ועוד.

אפיון פורטל פנים ארגוני

הצלחת הבנייה של פורטל פנים ארגוני מבוססת על ניתוח צרכים נכון, הגדרת דרישות ברורה, התמקצעות בתהליכי העבודה, הנגשת החומר ללקוחות בהתאם לצורך, שימוש במילון המושגים של הלקוח, החברה ועובדיה, התייחסות ערה לתהליכים המתרחשים בחברה תוך שימור הנכונים לפעולה ויצירת אחרים כאשר קיימת פניות של החברה עבור כך, כל זאת על מנת לאפשר גידול נוח בהיקף המידע, שימור מידע עסקי מתועד שלרוב נמצא במוחות הפועלים ולא בצורה מסודרת, הפצת מידע מהיר בשליטה מלאה להיקף העובדים הנדרש בלבד.

המעטפת הוויזואלית של הפורטל אטרקטיבית, מרשימה, מזמינה ומייצרת חווית פעילות חיובית. כל פורטל נבנה בסביבה טכנולוגית המאפשרת מיצוי יכולות גבוהות ומייצרת פורטל ארגוני מדויק ומיטבי ללקוח. הפורטל נכנס לשימוש כפיילוט, נבדק, לקחים נרשמים והתוצר הסופי מוגש לכל עובדי הארגון לפעילות רציפה.

Web3D בונה פורטלים ארגוניים על ידי ראייה מרחבית לכל צורכי הלקוח כדי לאפשר שימוש נוח, מהיר ויעיל בנתונים קיימים, הכנסת מידע חדש, שימוש בידע עסקי רלוונטי על מנת לאפשר סביבת התנהלות עדכנית ושיתופית אופטימלית להצלחת העסק והחברה.

בואו נדבר על בניית פורטל ארגוני.
הקפה עלינו. ללא התחייבות.

ליצירת קשר    הקפה עלינו

    השאירו הודעה
    שיחת ווצאפ שיחת טלפון