פיתוח אפליקציות

- אפיון מדויק. עיצוב אינטליגנטי.

Web3D מתמחה באפיון, עיצוב ופיתוח אפליקציות לאייפון, אפליקציות לאנדרואיד, אפליקציות Web, אפליקציות Windows, אפליקציות סלולר ואפליקציות נוספות. המומחיות שלנו היא עיצוב חוויית משתמש (UX) וממשק משתמש (UI).

אפליקציות מא' עד ת'

אפיון אפליקציה מדויק מאפשר את התאמתה האופטימלית לגולשים הרצויים, ע"י הגדרות מטרות האפליקציה, ניתוח מגמות השוק ואנליזה של התנהלות המתחרים.
כיום, עם מהפכת הסלולר, ניתן לאפיון ולעצב אפליקציות בעלות ממשק משתמש מתקדם לתפעול סלולרי – כמו גם ליישום מחשבי. מומחי האפליקציות של Web3D נעזרים בכלי אפיון הנדסיים המאפשרים להם להתאים את האפליקציות לכל מערכות ההפעלה הסלולריות, כמו גם למערכות נוספות.

אפליקציות במכשירים ניידים

Web3D. אפליקציה כשפת אם.

אפליקציה ייעודית מאופיינת או כאפליקציה היברידית אם במידה ויש לה שימושים ויתרונות לגרסאות המובייל או הדסקטופ שלה, או כאפליקציית Native הנכתבת (מפותחת) בשפת המקור של גוגל (אנדרואיד) או אפל (IOS), שתי הגרסאות עולות להורדה לחנות של גוגל ולחנות של אפל.

ההתמחות הבלעדית של Web3D בתחום האפליקציות מבוססת על מומחיות מהשורה הראשונה ב-GUI (ממשק גרפי), בהתמקדות בעולמות תוכן מתקדמים, בעיצוב ממשקים חדישים וביישום ידע רחב. אפיון האפליקציות מתבצע אפיון קפדני, מדויק וממוקד לצורכי הלקוח. בתהליך האפיון, נבחר את הממשק המתאים ביותר ליצירת תצוגה דינמית ומסבירת פנים, להנגשת הפונקציות השונות לקהלי היעד ולהזנקת האפליקציה למקומות הראשונים ברשת במהירות מקסימלית.

תהליך עבודה בפיתוח אפליקציה

אפיון

עיצוב

פיתוח

ניהול

בדיקות + QA

העלאה לחנות גוגל/אפל

בנייה אסטרטגית
ועלייה לאוויר

בואו נדבר על פיתוח אפליקציות.
הקפה עלינו. ללא התחייבות.

ליצירת קשר
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
שתף
Whatsapp share link Email share link Facebook share link LinkedIn share link
השאירו הודעה
שיחת ווצאפ שיחת טלפון
דילוג לתוכן