אנחנו מאמינים במתן מענה לכל חלום! יש לך רעיון – אנחנו נמצא את הדרך להגשים אותו
Please leave this field empty.
Please leave this field empty.

אייקון של שירות

תחזוקת אתרים

תחזוקת אתר – מערכת הפעלה ידידותית

אתר אינטרנט, לאחר הקמתו, נמסר לידיו של הלקוח. אתר מבית היוצר של Web3D מצויד בכלים שונים המסייעים לו להגדיל את החשיפה לה הוא זקוק כדי לעמוד בראש רשימת החיפוש של גוגל ובמערכת ניהול תוכן ידידותית ונוחה לפעולה.

יכולת ההתנהלות העצמאית של בעל העסק באתר מאפשרת לו לייצר חומרים חדשים ללא התערבות של גורם חיצוני למעט קידום ממומן ואורגני המתבצעים על ידי החברה. עצמאות זו מגובה על ידי מענה מקצועי של Web3D בכל שעות היממה ומספקת סיוע מידי בכל תחום תפעולי נדרש.

תחזוקת אתרים
אבטחת אתרים

אבטחת אתרים

תחזוקה שוטפת

תחזוקה שוטפת

אחסון מאובטח

אחסון מאובטח

עדכוני SEO

עדכוני SEO

תחזוקת אתרים – מענה 24/7

Web3D מלווה את לקוחותיה באחריות מלאה לאורך כל הדרך החל מהשלבים הראשונים של הקמת האתר ועד להשקתו ומספקת ליווי מקצועי ואמין כל עוד האתר נמצא באוויר. כנס לצפייה בתיק העבודות. החברה מספקת מענה טלפוני וזמינות לפתרון בעיות בכל נושא הקשור לאתר גם כאשר מדובר במתן שירות לאתר בו התוכנה אינה שייכת לחברה ופותחה במקור אחר.

תחזוקת אתרים באופן שוטף מגנה על האתר מפני תקריות של תקלות, מאפשרת את שדרוגו על ידי הוספת מודלים חדשים, משרתת את הקיים בצורה המתאימה, משפרת את הדירוג שלו בגוגל ובמנועי החיפוש הנוספים ומעדכנת תכנים על פי צורך משתנה בהתאם למגמות המשתנות והדינמיות בשוק ובעולם האינטרנט בכלל.

עדכון בהתאם לצורך

כל רמת מורכבות ניתנת לפיקוח, לשדרוג ולמעקב. Web3D מצוידת במגוון כלים ובעליונות טכנולוגית המאפשרת בניית אתרים ,פורטלים, דפי נחיתה, אפליקציות סלולר, אפליקציות Web ועוד ומהווה כתובת מקצועית עבור תחזוקה של אתריה ואתרים נוספים.

צוותי Web3D מספקים מענה מהיר תודות לניסיון עתיר המסתמך על ידע נרחב ותוצאות הניכרות על פני השטח. כל שינוי, תיקון, שאלה, גיבוי ברמת התוכן וברמה הטכנית מקבלים מענה. כך גם במקרה בו מתגלים פערים או נדרשים שינויים לאחר הפעלת האתר על ידי בעל העסק.

החברה מספקת גם תחזוקה ברמת המערכות כאשר זו מוגשת מעבר לנושא פיתוח פתרונות תוכנה. Web3D מאפשרת הוספה של מודלים למערכות קיימות, תיקונן והתאמתן למערכת הקיימת בהתאם לצורכי הלקוח. לקוחות החברה נהנים מסביבת עבודה תומכת, מזמינות מהירה בכל שעה וסיוע בכל שאלה ועניין.

תחזוקת אתרים תחזוקת אתרים תחזוקת אתרים
לוגו של בינג
לוגו של פייסבוק
לוגו של google analitics
לוגו של google adwords
לוגו של לינקדאין
לוגו של outbrain
לוגו של Taboola
לוגו של ואזה

שיווק דיגיטאלי

אתרי האינטרנט שלנו הם כמו מגנט ללקוחות חדשים, ויש לכך סיבה טובה: אנחנו מומחים לשיווק דיגיטלי – אנחנו יודעים לעשות את כל הפעולות הגדולות והקטנות שיוצרות באז סביב האתר שלכם – קידום אתרים (SEO), קידום ברשתות החברתיות (פייסבוק, לינקדאין, גוגל פלוס, יוטיוב), ועוד. בנוסף, האתרים שלנו מבוססים על טכנולוגיה שמותאמת באופן אופטימלי למנועי החיפוש, ועוברים קסטומיזציה שהופכת אותם למטוסי סילון שיווקיים בשמיים הדיגיטליים.

כל הפלטפורמות הדיגיטליות תחת גג מקצועי אחד

שותפות מבוססת הצלחה – ללא התחייבות ארוכת טווח

20 שנות ניסיון, עם התמקדות בהמרת קהלי יעד

מדידת נתונים מדויקת, תוך שימוש בכלים מתקדמים

ממשקים ידידותיים

מומחיות בבניית אתרים דינמיים

קצב ההתפתחות של רשת האינטרנט והדינאמיות המאפיינת את השוק כיום דורשת ממשקים מורכבים הרבה יותר מאשר פעם לכל אתר: אתר תדמיתי, חנות ווירטואלית, אתר תוכן, אתר קטלוג, פורטל מורכב, רשת חברתית וכולי.
בית אחד של Web3d

בית אחד

בניית קונספט שיווקי, אסטרטגיה, ניהול קמפיינים, עיצוב ותוכן. כל מה שאתר מושלם צריך.
מקצועיות וניסיון

מקצועיות

מומחי אפיון, עיצוב, שיווק ואסטרטגיה מהשורה הראשונה, מביאים אליך שנים של ידע וניסיון.
ניסיון משנת 1997

ניסיון

יותר מ-1,000 פרויקטים בתחום האינטרנט מאז שנת 1997: אפיון, עיצוב ובניית אתרים.
גלילה לראש העמוד
דלג לתוכן //----------------------------------------- // תבנית תוכן: Template for Services - סיום //-----------------------------------------