הדמיות תלת-מימד | הדמיה ממוחשבת

- איכות וירטואלית

Web3D יצרה נוסחה ייחודית להפקת הדמיות תלת-מימד פוטוריאליסטיות, המשלבת מקוריות ויצירתיות עם ידע טכנולוגי מתקדם, ומתאימה לשימוש בקשת רחבה של תעשיות.

טכנולוגיית התלת-מימד וההדמיה הממוחשבת מאיצה בשנים האחרונות את התפתחות התעשיות השונות, מכיוון שהיא מוצלחת מאד בהמחשת רעיונות, פרויקטים באדריכלות, הדמיות תלת מימד לבתים, תעשייה, רפואה ועוד. Web3D מפיקה את כל סוגי ההדמיות החל ממידול, הדמיה אדריכלית סטילס, סרטים באנימציה תלת מימד, פיתוח תלת מימד, אפליקציות, 3D סיורים וירטואליים, VR – מותאמות לכל המגזרים העסקיים.

הדמיות תלת מימד Web3D
הדמיות תלת מימד מבית Web3D
הפקת הדמיות ממוחשבות בתלת מימד
יצירת הדמיות תלת מימד

בואו נדבר על הדמיות תלת-מימד | הדמיה ממוחשבת.
הקפה עלינו. ללא התחייבות.

ליצירת קשר

הדמיות אדריכליות

Web3D מתמחה בהפקת הדמיות אדריכליות לעסקים בענפי האדריכלות והבניה – הדמיות לארכיטקטים, הדמיות בתים והדמיות פנים, הדמיות מטבחים, מצגות וסרטוני אנימציה לענף הבניה, הצגת פרויקטים למכרז באמצעות הדמיה ואנימציה, הפקת סרטי הדמיות לשיווק פרויקטים או להצגה בפני משקיעים, סרטוני תלת-מימד ועוד.

הדמיות פנים
הדמיות חוץ
הדמיות לבנייה רוויה
הדמיות לבתים פרטיים
הדמיות לפינוי ובינוי
הדמיות לתמ”א 38
לפרויקטים מומלצים

הדמיות אדריכליות

הדמיות מסחריות

אנו יוצרים הדמיות לפרויקטים של חברות יזמות, קבלנים, משקיעים וגופים שונים בענף הנדל”ן, הכוללים סטילס או סרטי תלת-מימד, ומציגים את השטח המסחרי באופן ריאליסטי ולעיתים באופן ממשי באמצעות רחפן, תוך שילוב הדמיה של השטח שעתיד להיבנות. ההדמיות משולבות בפלטפורמות שיווקיות שונות – מצגות, סרטי תדמית, אתר אינטרנט או עזרים גרפיים משלימים, כאשר הכל מתבצע תחת גג אחד, אצלנו ב-Web3D.

לפרויקטים מומלצים

הדמיות מסחריות

מידול והדמיות לתעשיה

Web3D היא מומחית ליישום הדמיות מוצר, הדמיות מטבח, הדמיות לשירותים שונים ועוד. בהדמיות ניתן להמחיש את שמישות המוצר, את האסתטיקה של החלל, את הפירוק למרכיבים וההרכבה מחדש ועוד. יש לכם רעיון חדשני? אנחנו נעזור לכם לממש אותו!

לפרויקטים מומלצים

מידול והדמיות לתעשיה

סרטוני הדמיה

לתיק עבודות המלא

יצירת מציאות רבודה – VR,
פיתוח בתלת מימד, סיורים וירטואליים

יצירת מציאות רבודה – VR, פיתוח בתלת מימד, סיורים וירטואלייםעד לא מזמן, הדמיות היו ניתנות לצפייה פסיבית ולא מעבר לכך. כיום, בעזרת טכנולוגיית VR המציאות הרבודה וסיור וירטואלי 360, ניתן לחוות את הדמיית הפרויקט באופן אחר לגמרי, לטייל בתוך ההדמיה באופן ריאליסטי לחלוטין ולהרגיש בפנים. הדמיית מציאות רבודה אידיאלית עבור עסקים, ארגונים וחברות יזמיות עם רעיון גדול, שרוצים להמחישו בצורה המרשימה והריאליסטית ביותר.

לפרויקטים מומלצים
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
שתף
Whatsapp share link Email share link Facebook share link LinkedIn share link
mail
whatsapp איקון טלפון