אנחנו מאמינים במתן מענה לכל חלום! יש לך רעיון – אנחנו נמצא את הדרך להגשים אותו
Please leave this field empty.
Please leave this field empty.

אייקון של שירות

GUI

אפיון אפקטיבי – עיצוב ממשק

GUI, ממשק גרפי המיועד עבור הגולש, מאפשר לו לגרור את האובייקטים אותם הוא רואה על גבי המסך באמצעות הקלקה עליהם. פעולה זו מחליפה את פעולת ההקלדה ומאפשרת חווית פעילות אטרקטיבית, נוחה ויעילה יותר. המפגש בין הגולש לבין האתר הופך מהנה יותר. חברת Web3D מומחית ביצירת GUI המייצר לגולש חווית משתמש אטרקטיבית, איכותית ומזמינה לתקשורת.

אפיוני הממשק הגרפי נחשבים קריטיים. הם חייבים לענות על צורכי בעל האתר ולשרת את לקוחותיו. חברת Web3D בעלת 20 שנות ותק בנושא מבססת את בניית ועיצוב האתרים של לקוחותיה על אפיון ממוקד, יסודי ומקצועי. אפיון זה מתבצע בתהליך בניית אתר ודורש התייחסות משמעותית לאופי ולסוג האתר, למרכיביו, לקהל הגולשים העתידי, לתקציב ולגורמים חשובים נוספים. התוצר: קונספט עיצובי שעובר טרנספורמציה ומתורגם לקונספט שיווקי אפקטיבי. היכנסו לדוגמאות בתיק העבודות.

GUI

חווית פעילות אטרקטיבית על המסך

כאמור, אפיון צורכי הלקוח, המסגרת הנדרשת עבורו והתמקדות בצורכי הגולשים שלו מתבצעים במסגרת בניית אתר על ידי מיטב המומחים של חברת Web3D במגמה לייצר תנועה מקסימלית באתר המתורגמת בסופו של דבר לפעולה אקטיבית של הגולש.

אסטרטגיית השיווק שבאה לידי ביטוי באתר מבוססת על טכנולוגיה חדישה, מן המתקדמות בשוק ומתאימה לכל טכנולוגית קצה (סמארטפונים, טבלטים). עיצוב עמודי האתר עונה על צרכים אסתטיים הכרחיים המוצאים ביטוי בדגש נכון ומאוזן בבחירת הצבע, בבחירת האייקונים, בשימוש הנכון באנימציה, בסרטון, במצגת וכולי. שפת הממשק של האתר באה לידי ביטוי באמצעות הקונספט העיצובי הנבנה בתהליך יצירת האתר.

מיתוג הלקוח מבוסס על עבודת אפיון אתר אינטליגנטית. ממשקי עבודה נכונים מאפשרים ללקוח ליהנות מקונספט עיצובי מרתק ומושך תוך יישום עקרונות שיווקיים נדרשים. אלה נוצרים על ידי אנשי העיצוב של חברת Web3D.

עיצוב הממשק הגרפי משפיע על חווית הגלישה. אתר הבנוי נכון מייצר תנועה. זו תלויה בחוויית הגלישה החיובית שנוצרת. הנגשת התכנים לגולשים מאפשרת חווית גלישה מיטבית. פעולה זו ניתנת לביצוע באמצעות ממשק איכותי (GUI מוצלח). חברת Web3D בונה אתרים נגישים, מזמינים לגלישה, מבוססים על עיצוב GUI ברמה אחת מעל כולם.

GUI GUI GUI
לוגו של בינג
לוגו של פייסבוק
לוגו של google analitics
לוגו של google adwords
לוגו של לינקדאין
לוגו של outbrain
לוגו של Taboola
לוגו של ואזה

שיווק דיגיטאלי

אתרי האינטרנט שלנו הם כמו מגנט ללקוחות חדשים, ויש לכך סיבה טובה: אנחנו מומחים לשיווק דיגיטלי – אנחנו יודעים לעשות את כל הפעולות הגדולות והקטנות שיוצרות באז סביב האתר שלכם – קידום אתרים (SEO), קידום ברשתות החברתיות (פייסבוק, לינקדאין, גוגל פלוס, יוטיוב), ועוד. בנוסף, האתרים שלנו מבוססים על טכנולוגיה שמותאמת באופן אופטימלי למנועי החיפוש, ועוברים קסטומיזציה שהופכת אותם למטוסי סילון שיווקיים בשמיים הדיגיטליים.

כל הפלטפורמות הדיגיטליות תחת גג מקצועי אחד

שותפות מבוססת הצלחה – ללא התחייבות ארוכת טווח

20 שנות ניסיון, עם התמקדות בהמרת קהלי יעד

מדידת נתונים מדויקת, תוך שימוש בכלים מתקדמים

למה אנחנו?

עם מתודולוגיות עבודה מתקדמות, כלים מעולם ההיי-טק וצוות מומחים שחי ונושם קדמה טכנולוגית, Web3D הינה ממובילי תחום פיתוח האפליקציות ללקוחות עסקיים. אנחנו שמים דגש על אפיון מעמיק, חוויית משתמש (UI/UX) אינטואיטיביים וממשק גרפי (GUI) שמניע גולשים לפעולה. והכי חשוב: אנחנו מבינים מצוין את הצרכים העסקיים שלכם – ויודעים לתת להם ביטוי הולם.
איקון בית אחד

בית אחד

עיצוב אפליקציות תוך התממשקות ומתן פתרונות בעולם הפיתוח, השפה הגרפית והחשיבה האסטרטגית השיווקית.
איקון ניסיון

ניסיון

מעל ל-100 פרויקטים בתחום חוויית המשתמש לכלל מגזרי המשק בארץ ובעולם.
איקןון מקצועיות

מקצועיות

20 שנות ניסיון בהוראה אקדמאית בתחומי ה-UX, UI, GUI.
גלילה לראש העמוד
דלג לתוכן //----------------------------------------- // תבנית תוכן: Template for Services - סיום //-----------------------------------------