מצגת חברה

הצגת חברה ייחודית ומושלמת

מצגת חברה הינה מצגת שעיקרה להציג את פעילות החברה באופן קצר, גרפי, תכליתי ומרשים ביותר. Web3D מתמחה למעלה מ-25 שנה בבניית מצגות עסקיות ובפרט מצגות חברה שנועדו למנף את פעילותה של החברה, תוך שמירה על האיזון בין כמות המידע ליכולות קליטת המידע של הצופים. ייחודה של החברה מתבטא באפיון מדויק של המצגת ובניית סטוריבורד נכון, המאגד ומסכם את כל פעילות החברה בהתאם לקהל היעד שבפניו תוצג המצגת: הצגת סיכום השנה לעובדי החברה, סקירת פעילות החברה ללקוחות פוטנציאליים עם היבט מכירתי או הצגת החברה לקראת תהליך מיזוג. מצגות החברה של Web3D משדרות את עוצמתה של החברה, מעצימה את תחושת העשייה ומחזקת את החיבור למותג הן בקרב עובדי החברה והן בקרב גורמים עסקיים חיצוניים. על מערך בניית מצגות חברה מנצחת המייסדת בעלת 15 שנות ניסיון אקדמי ב-GUI- Graphical user interface. לצידה אנשי מקצוע In house – גרפיקאים, מאיירים, אנשי תלת מימד ומומחי אינפוגרפיקה, הנותנים ביטוי ויזואלי למסרים של החברה ברמה הגבוהה ביותר.

עמוד שירות - מצגות עסקיות
עמוד פתרונות מולטימדיה, עמוד שירות - אפיון, עמוד שירות - מצגות עסקיות
עמוד פתרונות מולטימדיה, עמוד שירות - מצגות עסקיות
עמוד פתרונות מולטימדיה, עמוד שירות - הדמיות תלת מימד, עמוד שירות - מצגות עסקיות
עמוד פתרונות מולטימדיה, עמוד שירות - מצגות עסקיות
עמוד שירות - מצגות עסקיות
עמוד שירות - מצגות עסקיות
עמוד פתרונות מולטימדיה, עמוד שירות - מצגות עסקיות
עמוד פתרונות אינטרנט, עמוד פתרונות מולטימדיה, עמוד פתרונות מיתוג, עמוד שירות - מערכות מורכבות, עמוד שירות - מצגות עסקיות
עמוד פתרונות מיתוג, עמוד שירות - מצגות עסקיות
עמוד פתרונות מולטימדיה, עמוד שירות - הדמיות תלת מימד, עמוד שירות - מצגות עסקיות, עמוד שירות - סרטי תדמית
עמוד פתרונות מולטימדיה, עמוד שירות - מצגות עסקיות
עמוד פתרונות מולטימדיה, עמוד שירות - מצגות עסקיות
עמוד פתרונות מולטימדיה, עמוד שירות - מצגות עסקיות
עמוד שירות - אתרי תדמית, עמוד שירות - מצגות עסקיות
עמוד פתרונות מולטימדיה, עמוד פתרונות מיתוג, עמוד שירות - מצגות עסקיות
עמוד פתרונות מולטימדיה, עמוד שירות - מצגות עסקיות
עמוד שירות - מצגות עסקיות
עמוד פתרונות מולטימדיה, עמוד שירות - מצגות עסקיות
עמוד שירות - מצגות עסקיות, עמוד שירות - סרטי תדמית
עמוד פתרונות אינטרנט, עמוד שירות - אתרי תדמית, עמוד שירות - מערכות מורכבות, עמוד שירות - מצגות עסקיות
עמוד שירות - הדמיות תלת מימד, עמוד שירות - מצגות עסקיות
עמוד שירות - מצגות עסקיות
עמוד שירות - מצגות עסקיות
עמוד שירות - מצגות עסקיות
יצירת סטוריבורד ייחודי למצגת עסקית יצירת סטוריבורד
ייחודי למצגת עסקית
מומחים באינפוגרפיקה ממוקדת מסרים מומחים באינפוגרפיקה
ממוקדת מסרים
25 שנות ניסיון באפיון ובניית מצגות 25 שנות ניסיון
באפיון ובניית מצגות
מצגות משקיעים שלא משאירות מקום לטעויות מצגות משקיעים שלא
משאירות מקום לטעויות

חברת MULTIVU

ליווי וויזואלי אינטראקטיבי לחברת Multivu, לשיווק המוצר החדש בתערוכת 3D Imaging. תהליך הליווי כלל עיצוב ביתן לתערוכה ובמרכזו הצגת סרטון תדמית הממחיש את עבודת המוצר. מטרת הסרטון הייתה להמחיש באמצעי וויזואלי מתקדם, את עבודת המוצר – מצלמה מיוחדת, המכילה עדשה ייחודית שסורקת בתלת מימד אובייקטים מצולמים. אופן המימוש הייחודי שנבחר, כלל שימוש בצילום, הדמיות תלת מימד, ואנימציה דו מימדית ותלת מימדית – באופן ייחודי המשלב לכדי סרטון המציג את יתרונו המובהק של המוצר.

חברת A.B.A Technologies

ליווי דיגיטאלי ומתן מעטפת וויזואלית אינטראקטיבית לחברת A.B.A Technologies, החברה מאפיינת ומקימה מתחמי משחקים מדעיים לילדים בארץ ובעולם. התהליך כלל אפיון דיגיטאלי מקיף תוך בחינת קהלי היעד, מתחרי החברה והתנגדויות המכירה הדיגיטאליות, ובסופו נבחר להקים אתר אינטרנט תדמיתי לחברה, וכן להמחיש באמצעות עיצוב אינפוגריקה והפקת סרטון תדמיתי ייחודי את מבנה ומתקני המתחם. הסרטון הופק ונערך באופן ייחודי, כך שישלב בין צילום אמיתי מרחפן – כך שימחיש באופן אמיתי את חוויות הילדים במתקן, ולהדמיה וויזואלית של המתקן – שילוב של אנימציה והדמייה תלת מימדית. השילוב הייחודי בין צילום חי, אנימציה והדמיה תלת מימדית העביר את המסר באופן הטוב ביותר.

קבוצת מילניום

ליווי דיגיטאלי אינטראקטיבי לקבוצת מילניום, העוסקת בלוגיסטיקה ושילוח, במטרה להציג ולהמחיש את מתחם הלוגיסטיקה החדשני בצפון הארץ. התהליך כלל אפיון סטורי בורד והפקת מצגת תדמית הכוללת שימוש באינפוגרפיקה ועיצוב גרפי ייחודי, וכן הצגת תרחיש באנימציה של פעולת המתחם. כמו כן, התהליך כלל הפקת 3 סרטוני תדמית לקבוצה. השילוב הייחודי בין אינפוגרפיקה, והצגת תרחיש אנימטיבי המחיש באופן ריאליסטי ככל האפשר את פעילות המתחם.

חברת Highnovate

אפיון וליווי חברת Highnovate, העוסקת במכירה ופיתוח מוצרים ייחודים לעבודה בגובה. השילוב בין קהל היעד הייחודי והקושי בהמחשת המוצר, הצריכו פתרון שלם ומקיף לבניית מערכת שיווקי אחיד, תהליך הליווי כלל צילומי שטח להדגמת שימוש במוצרים, הפקת מצגת אינטראקטיבית למשקיעים בשילוב צילומים חיים, וכן הקמת אתר אתר אינטרנט תדמיתי שישמש כחזית העיצובית של החברה. מתן פתרון מגוון ויישים בבית מרוכז אחד הקלו על החברה במעקב אחר היישום השיווקי, וכן שמרו על קו עיצובי אחיד.

98,000

עובדים צפו במצגות שהפקנו

1,112

מצגות שהופקו

8,394

כוסות קפה בחשיבה על קריאייטיב

23,430,000

שגויסו באמצעות מצגות

צוות מומחי מצגת חברה
בבית אחד

ב-Web3D יש צוות in-house של מעל ל-30 עובדים המובילים בתחומיהם, ועוזרים להניע את הגיוס או החברה שלכם צעד אחד קדימה באופן אינטראקטיבי מעל כולם: אפיון סטוריבורד למצגת, מאפייני GUI, ארט דיירקטור, מעצבים גרפים, גרפיקאים, מאפייני מיצוב דיגיטליים, אנימטורים, תלתיסטים, מומחי אסטרטגיה ופיתוח עסקי – וכן כלל מעטפת המולטימדיה הטכנולוגית והשיווקית. לאחר יותר מ-25 שנה בהפקת מצגות עסקיות שעובדות, פיתחנו מתודולוגיית עבודה וניהול, המאפשרים לצוות העובד להתרכז בעבודה המעשית, וכן לשמור עדכון שוטף ושקוף מול הלקוח.

מצגת חברה | הכנת מצגות מקצועיות | סטורי בורד למצגת מצגת חברה | הכנת מצגות מקצועיות | סטורי בורד למצגת מצגת חברה | הכנת מצגות מקצועיות | סטורי בורד למצגת

בואו נדבר על מצגת חברה.
הקפה עלינו. ללא התחייבות.

ליצירת קשר
  הקפה עלינו

  יצירת סטוריבורד (אפיון) של מצגת חברה.

  ראשית תהליך הכנת מצגות מקצועיות באיסוף כלל החומרים על החברה האמורים להיכלל במצגת כולל תרשימים, סיכומים, נתונים מספריים, מצבת כח אדם, פעילות המחלקות השונות, פעילות החברה בארץ ובחו"ל.

  בחינת תכליתו של כל שקף ושקף: הצגת היתרונות על פני המתחרים, הצגת הישגים שנצברו בשנה האחרונה, הצגת לקוחות גדולים שהצטרפו או עובדים שבלטו על פני אחרים או תוכניות לעתיד.

  מאפיין מקצועי אמון על עיבוד ואפיון כל המידע ולאחריו ייבנה סטורי בורד למצגת בחלוקה לשקפים, בהתאם לקהל היעד אליו הוא מוצג ובהתאם לאורכה.

  במחלקת הגרפיקה תתבצע ההתאמה הויזואלית למידע שמוצג. שקפים, תרשימים, וטבלאות אקסל יעברו המרה לאינפוגרפיקה קלילה המעבירה את המסר בצורה נעימה לעין. גרפים, עשייה מקומית ובינלאומית ומיפוי נקודות הפעילות יובאו לידי ביטוי על ידי הנפשה, איור או אנימציה אינטראקטיבית.
  Web3D דוגלת בשיתוף הלקוח לאורך כל הדרך. יחד עימו נבחרת השפה הוויזואלית, בהתאם לקהל היעד אליו הוא מוצג ולרוב כוללת את מיתוג החברה והמשך השפה העיצובית שלה.

  השאירו הודעה
  שיחת ווצאפ שיחת טלפון