עמוד בית » פיתוח תוכנה » הטמעת מערכות ניהול

הטמעת מערכות ניהול

אפיון והטמעת מערכות לחברות וארגונים

Web3D עוסקת בפיתוח פתרונות תוכנה לבתי עסק, חברות וארגונים. ראשית תהליך הפיתוח הינו באפיון מתקדם של צורכי המשתמש עד לרמת הפונקציונליות האולטימטיבית של כל רכיב במערכת. כחלק מתהליך האפיון, נבחנות התאמתן של תוכנות הניהול, הקיימות כיום בשוק, לדרישות הארגון. ב-25 שנות פעילותה Web3D צברה את הניסיון הידע בהטמעת כל סוגי המערכות: – מערכות CRM לניהול לקוחות המשפרת את איכות היחסים בין העסק לבין לקוחותיו. – מערכות ERP לניהול תהליכים עסקיים ומלאי כגון: SAP, Almog, Priority. למחלקת ההטמעה של Web3D יש הכרה מעמיקה עם היכולות של כל מערכת והתאמת הפיצ'רים לצרכי החברה. – מערכות לניהול פרויקטים ותהליכי עבודה כגון: MONDAY, ASANA , JIRA, Zendesk המייעלות תהליכי עבודה ושיתופי פעולה דינמיים בין העובדים והמחלקות. – מערכות פיננסיות לניהול קופות וסליקה. המפתח להתייעלות אפקטיבית תלוי באפיון מתקדם, תהליך האפיון שלWeb3D מבוצע על ידי הרכב ייחודי של אנשי מקצוע שאפיון הוא תחום התמחותם: מאפייןUI/UX , מאפיין מערכות מידע, מנהל צוות פיתוח, מטמיע מערכות ראשי. על הפיקוח ובקרה אמון סמנכ"ל תפעול החברה הבודק את תהליכי העבודה שאופיינו.

bmby logo
priority logo
monday logo
sap logo
zoho logo
powerlink logo
תוכנית ליווי לסטארט אפים תוכנית ליווי
לסטארט אפים
בניית אבטיפוס למערכות מורכבות בניית אבטיפוס
חי לאפליקציה
מעל 600 API ואינטגרציות מומחים באפיון
ועיצוב UI/UX
קורת גג אחת לכל פתרונות התוכנה קורת גג אחת
לכל פתרונות התוכנה

סוגי מערכות הניהול

מערכות CRM לניהול לקוחות

– הטמעת תוכנת ניהול שתאגד את כל כלי הניהול הממוחשבים ותציג בכל רגע נתון תמונת מצב עדכנית ומלאה על הלקוחות ועל הפעילות העסקית בכלל. התוכנה תבצע מיזוג כל פרטי הקשר של הלקוח לממשק אחיד ונגיש – החל מפרטיו האישיים הבסיסיים ועד לתיעוד כל ההתקשרויות עימו בכל האמצעים. יכולת זאת חוסכת את ההתמודדות עם מספר רב של מסמכים וקבצים, משדרגת את חווית השירות ובכך משפיעה לחיוב על התודעה הצרכנית של הלקוח.

מערכות – ERP Enterprise Resource Planning

– הטמעת תוכנת ERP המאפשרת לנהל את התהליכים העסקיים, ניהול המלאי, ומשלבת מגוון רחב של פעולות לאיסוף מידע כגון: כספים, ניהול לקוחות, הזמנות, שרשרת אספקה, תפעול, משאבי אנוש ועוד. מערכות ERP מספקות מגוון רחב של מודולים ופיצ'רים המתאימים לצרכיה המשתנים של החברה ומאפשרות לה לעמוד בקצב. תהליך האפיון המדויק מונע התקנה והדרכה על פיצ'רים מיותרים שאינם תורמים למטרות הארגון.

מערכות לניהול פרויקטים ותהליכי עבודה

– הטמעת מערכות ניהול אשר משפרות את סינרגיה בין מחלקות וחטיבות הארגון או החברה. תהליך ההטמעה כולל יצירת אוטומציה של משימות, התראות ותהליכים, התאמת התהליכים הקיימים לעבודה עם מערכת הניהול.

מערכות פיננסיות

– הטמעת מערכות לניהול קופות, מערכות סליקה והנפקת חשבוניות.

פיתוח והטמעת תוכנה ייעודית

השילוב הייחודי בין אפיון צרכי המשתמש, בניית שטף עבודה נכון ועבודה מתוך חברת פיתוח – מאפשרות ל-Web3D להגיע ליכולות הטמעה גבוהות יותר מהמקובל בשוק. במידה והאפיון היה מורכב דיו, ולא נמצאו תוכנות ייעודיות לתהליך העבודה הייחודי של הארגון. מורכב צוות פיתוח ייעודי לטובת פיתוח התכונה שאופיינה. לרוב צוות הפיתוח כולל מנהל צוות, מפתח מסד נתונים, מפתח מסכי משתמש, אחראי אינטגרציות, איש בדיקות ו-QA ואחראי שירותי אחסון (DevOps) אחד היתרונות המהותיים בפיתוח ייעודי, הינו החיסכון הישיר בתפעול יעיל יותר במחלקות הארגון. התוכנה הייעודית מספקת מענה הרמטי ומלא לכלל צרכי הארגון, בתפירה אישית לבעיות הקיימות, תוך התממשקות למערכות הקיימות המנוהלות בארגון.

בואו נדבר על הטמעת מערכות ניהול.
הקפה עלינו. ללא התחייבות.

ליצירת קשר
    הקפה עלינו

    השאירו הודעה
    שיחת ווצאפ שיחת טלפון