אנחנו מאמינים במתן מענה לכל חלום! יש לך רעיון – אנחנו נמצא את הדרך להגשים אותו
Please leave this field empty.
Please leave this field empty.

אייקון של שירות

SEO

מיצוב עליון קבוע – קידום אורגני

תוצאות גבוהות ברשת יכולות להתקבל על ידי התאמה אולטימטיבית ומלאה של אתר החברה ובית העסק למנועי החיפוש. קידום אתרים יעיל מאפשר שמירה על מיקום גבוה ברשת, נתוני דירוג גבוהים והתמדה מבוססת במיצוב העליון.

מהו קידום אתרים מקצועי ?SEOהוא הכלי למיצוב אתרי הלקוחות של Web3D– במיקום גבוה. קידום מקצועי מבוסס על קידום אקטיבי שמבצעת החברה לאתר, המשולב בקידום האתר בגוגל על ידי שיטת האופטימיזציההמורכבת ( SEO – Search Engine Optimization: קידום אתריםבמנועי חיפוש), תוך הבנה מעמיקה של מנוע החיפוש (להרחבה –מנוע החיפוש). התמונה המתקבלת ברורה:מיצובעליון בחיפוש הגולשים ברשת לאורך זמן.

SEO

התאמה מלאה למנועי החיפוש

גולת הכותרת של מומחי Web3D היא בניית אתרים באופן המספק את ההתאמה המלאה הנדרשת למנועי החיפוש באינטרנט. כתוצאה מכך מתאפשר קידום אורגני יעיל – ההשלמה הנדרשת ומתבקשת. קידום SEO מבוצע על ידי החברה בהצלחה ברורה ומפורשת. כמו כן ייתכן גם ייעוץ קידום אתרים ברשת.

מהי שיטת האופטימיזציה?

דירוג אתרים על ידי חיפוש טבעי (מה שנקרא אורגני) המתנהל במנועי החיפוש, מבוסס על ביטויי המפתח שנבחרו. ההתאמה למילות המפתח חייבת להתבצע על כל דף מדפי האתר. SEO כרוך בהתנהלות תכנית מבוססת ידע מקצועי הנדרשת לטובת הנראות של דפי האתר כולם במנועי החיפוש, זאת כדי לקדם אותו למקום הראשון. Web3D מתחייבת למעקב שוטף בתהליך זה: יש לשמור על רמת עדכון קבועה ועל ביצוע שינויים בהתאם למערכת מנועי החיפוש. ההתאמות מבוצעות בזמן אמת בהתאם לדינמיות המשתנה של נפח החיפוש (בהתאם למילות המפתח).

קידום יעיל של אתר הלקוח מבוסס על מחקר מעמיק של צוות Web3D, תוצר של ניסיון וידע ברשת. במהלך המחקר עולים ביטויי המפתח ומילות המפתח המתאימים לאתר הלקוח ומאפיינים את קהל הגולשים שלו. התוצאות מצטרפות לאפיונים אחרים הנדרשים כגון מבנה האתר, אחוזי המרה (היחס בין הגולשים באתר לבין אלה שביצעו פעולה), אופי השירות או המוצר ועוד. התוצאה היא מיצוי מדויק של מילות מפתח המתאימות ביותר לאתר. הטמעתן בצורה נכונה במערך המובנה של האתר מקדמת את הזנקת האתר.

SEO SEO SEO
לוגו של בינג
לוגו של פייסבוק
לוגו של google analitics
לוגו של google adwords
לוגו של לינקדאין
לוגו של outbrain
לוגו של Taboola
לוגו של ואזה

שיווק דיגיטאלי

אתרי האינטרנט שלנו הם כמו מגנט ללקוחות חדשים, ויש לכך סיבה טובה: אנחנו מומחים לשיווק דיגיטלי – אנחנו יודעים לעשות את כל הפעולות הגדולות והקטנות שיוצרות באז סביב האתר שלכם – קידום אתרים (SEO), קידום ברשתות החברתיות (פייסבוק, לינקדאין, גוגל פלוס, יוטיוב), ועוד. בנוסף, האתרים שלנו מבוססים על טכנולוגיה שמותאמת באופן אופטימלי למנועי החיפוש, ועוברים קסטומיזציה שהופכת אותם למטוסי סילון שיווקיים בשמיים הדיגיטליים.

כל הפלטפורמות הדיגיטליות תחת גג מקצועי אחד

שותפות מבוססת הצלחה – ללא התחייבות ארוכת טווח

20 שנות ניסיון, עם התמקדות בהמרת קהלי יעד

מדידת נתונים מדויקת, תוך שימוש בכלים מתקדמים

כל הפלטפורמות הדיגיטליות תחת גג מקצועי אחד

שותפות מבוססת הצלחה – ללא התחייבות ארוכת טווח

20 שנות ניסיון, עם התמקדות בהמרת קהלי יעד

מדידת נתונים מדויקת, תוך שימוש בכלים מתקדמים

גלילה לראש העמוד
דלג לתוכן //----------------------------------------- // תבנית תוכן: Template for Services - סיום //-----------------------------------------