אנחנו מאמינים במתן מענה לכל חלום! יש לך רעיון – אנחנו נמצא את הדרך להגשים אותו
Please leave this field empty.
Please leave this field empty.

5 דברים שצריך לדעת על הקמת אתר

לאחר 20 שנות ניסיון בבניית אתרים אספנו לכם את עיקרי הדברים העקרוניים לבניית כל אתר אינטרנט:

1. האתר שלך משקף את התדמית שלך

כמה הזדמנויות לרושם ראשוני אתה מקבל? מה חשוב לך להציג? ובכלל מה אתם מוכר? מה שאתה משדר באמצעות האתר אם זה צבעים, פונט, לוגו, תמונות כל מרכיב עיצובי משדר מסר ייחודי. אז מה המסר שלכם?

2. תן לאנשים סיבה להיכנס לאתר שלך

אנשים נמצאים בחיפוש מתמיד אחרי מידע וזאת הזדמנות מצוינת לספק להם אותה ולהציג את עצמך כאוטוריטה בנושא. אבל איזה מידע אתה צריך להציג? ידע זה כוח, שתף את הידע שלך. אם אתה עו"ד שתף את קהל היעד שלך בפסיקות חשובות. אם אתה מעצב ספר לקהל מה הטרנדים העכשוויים. שתפו, זו אחת הדרכים הטובות ביותר לתקשר עם המבקרים באתר.

3. תחשוב על האתר שלך כאיש מכירות

מכירות זה יותר מלהציג שירות או מוצר. אתה צריך להוכיח להם למה אתה הטוב ביותר ומה הם יקבלו בתמורה. תן לאתר שלך לעבוד בשבילך, הצג את יתרונותיך, ספר למבקרים באתר למה אתה ולא אחרים, הצג את הבעיה וגם את הפתרון אליה. הצע הצעות מפתות ואפשר להם בדרך הנגישה  ביותר לקנות או להשאיר פרטים.

4. תהיה רספונסיבי

כמה חשוב להיראות מודרניים, מעוצבים, נגישים ואיכותיים? כנראה שאכפת לך מהלקוחות שלך. אז עכשיו צריך לבדוק שאנחנו באמת מופיעים כפי שאנחנו מציגים את עצמנו. שהאתר מותאם למכשירי הטלפון הניידים, שמהירות הגלישה באתר גבוהה ובעיקר שאם מנסים ליצור איתך קשר שתוכל לענות במהרה.

5. זה הזמן שיכירו אותך

עכשיו כשאתה מיוצג נאמנה, אתה רוצה שמי שמחפש אותך גם ימצא. התהליך מתחיל בבחירת מילים וביטויים שאתה רוצה שימצאו אותך בזכותם, זו הדרך שלך להיות רלוונטי ולהופיע בתוצאות החיפוש במיקום גבוה. אם אתה לא עושה את זה בצורה שגרתית אתה כנראה מפספס לקוחות. אל תשכח לבצע את הפעולות הגדולות והקטנות שיוצרות באז סביב האתר שלכם קידום ברשתות החברתיות ועוד.

רוצים לשמוע עוד על הפיכת האתרים שלכם למטוסי סילון שיווקיים בשמיים הדיגיטליים. צרו קשר.


ממשקים ידידותיים

מומחיות בבניית אתרים דינמיים

קצב ההתפתחות של רשת האינטרנט והדינאמיות המאפיינת את השוק כיום דורשת ממשקים מורכבים הרבה יותר מאשר פעם לכל אתר: אתר תדמיתי, חנות ווירטואלית, אתר תוכן, אתר קטלוג, פורטל מורכב, רשת חברתית וכולי.

בית אחד של Web3d

בית אחד

בניית קונספט שיווקי, אסטרטגיה, ניהול קמפיינים, עיצוב ותוכן. כל מה שאתר מושלם צריך.
מקצועיות וניסיון

מקצועיות

מומחי אפיון, עיצוב, שיווק ואסטרטגיה מהשורה הראשונה, מביאים אליך שנים של ידע וניסיון.
ניסיון משנת 1997

ניסיון

יותר מ-1,000 פרויקטים בתחום האינטרנט מאז שנת 1997: אפיון, עיצוב ובניית אתרים.
גלילה לראש העמוד
דלג לתוכן